Aktuality knihoven

Knihovna-sídliště bude uzavřena od 23. 12. do 30. 12. 2016.
Knihovna-zámek bude uzavřena od 22. 12. do 30. 12. 2016.
Městská knihovna nabízí novou službu, obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie, a to i atypických rozměrů, která je určena nejen pro žáky a studenty, ale pro všechny zájemce. Vaše publikace zabalíme do 24 hodin nebo na počkání, o čemž rozhoduje knihovnice. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 5 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 10 Kč.
Nejste registrovanými čtenáři naší knihovny, ale chtěli byste si vypůjčit knihu na dovolenou? Přijďte si vypůjčit knihy na 1 měsíc pouze za 20 Kč. Jednorázová „dovolenková měsíční výpůjčka“ v době od června do září čítá max. 3 knihy. K vypůjčení potřebujete průkaz totožnosti.
Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru