Aktuality knihoven

Zveme Vás na přednášku Pavola Kaščáka a Rostislava Čuboka v úterý 21. listopadu v 17 hodin v knihovně na sídlišti. Vstupné 60/40 Kč
Nenechte si ujít přednášku MUDr. Pavla Hanzelky v pondělí 20. listopadu v 17:30 v knihovně na sídlišti. Vstupné 30 Kč
V období od 1. září do 31. prosince 2017 si v naší knihovně vypůjčte a přečtěte 4 knihy podle následujících podmínek (1 kniha = 1 podmínka):
1. kniha poprvé vydaná v roce 2017 (knižní novinka),
2. kniha populárně-naučná,
3. kniha, která má nejméně 400 stran,
4. kniha, která získala cenu Magnesia Litera.
Autora a titul přečtené knihy Vám knihovnice při vrácení zapíše do Vašeho registračního listu, který bude uložen v knihovně. Počítejte s možností, že Vám knihovnice může položit kontrolní otázku k dané knize.
Čtenářská výzva končí 31. prosince 2017.
Z účastníků výzvy, kteří splní všechny podmínky, budou v lednu 2018 vylosováni 3 výherci cen – roční registrace v knihovně zdarma.
V Městské knihovně Studénka si můžete vybrat z následujících titulů:

Číst dál...

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.
Městská knihovna nabízí novou službu, obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie, a to i atypických rozměrů, která je určena nejen pro žáky a studenty, ale pro všechny zájemce. Vaše publikace zabalíme do 24 hodin nebo na počkání, o čemž rozhoduje knihovnice. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 5 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 10 Kč.
Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru