Soutěž o nejhezčí záložku do knihy

Ve spolupráci se spisovatelkou, ilustrátorkou a malířkou Ivou Hoňkovou vyhlašujeme výtvarnou soutěž o nejhezčí záložku do knihy, která je určena pro dětské čtenáře. Vyzvedněte si šablonu s přihláškou v knihovně na sídlišti nebo na zámku anebo si ji stáhněte na našich webových stránkách a můžete začít.

Jak všichni víte, Iva Hoňková napsala řadu knih pro děti, pokud hledáte inspiraci, můžete se inspirovat právě v nich nebo si můžete zvolit libovolné téma. Na pět nejlepších čeká krásná kniha Plnou parou do pohádky, ve které lokomotiva Třistadesítka vypráví společně s ostatními mašinkami pohádkové příběhy o setkání s vílou, vodníkem a dalšími nadpozemskými bytostmi. Nechybí ani povídání o starostech i radostech ve výtopně a na železniční trati. Součástí knížky jsou vystřihovánky papírového modelu nádraží s železniční stanicí, parní lokomotivou a vagony.

Soutěž probíhá od 1. dubna do 10. května. Své výtvory odevzdejte v knihovně na sídlišti nebo v knihovně na zámku v půjčovní době. Porota vybere ve spolupráci s Ivou Hoňkovou nejhezčí záložky, které budou v limitovaném počtu k získání v Městské knihovně Studénka.

Pravidla:
– do výběru budou zařazeny záložky, které budou odevzdány se jménem a příjmením, adresou, kontaktním telefonem a souhlasem zákonného zástupce (viz přihláška), a to do 10. května,

– do soutěže nebudou zařazeny záložky v nesprávném formátu nebo s chybějícím souhlasem se zveřejněním. 

Šablona

Posunout nahoru