ADVENT 2019: POPLETENÉ VÁNOCE

06. prosinec 2019 17:00

Veselá hudební pohádka o tom, co všechno se může stát, když nebeská trojice Mikuláš, Andělka a čert popletou své přípravy na Vánoce a jaké z toho mohou vzniknout roztomilé zmatky a motanice. Děti určitě pobaví líný a věčně nabručený čert Brbla, který by nejraději celou zimu i Vánoce prospal v nějakém teplém pelechu. Nebeské Andělce zase děti určitě pomůžou s nácvikem a zpěvem známých koled a vánočních písní. Všichni pak společně přivítáme a budeme se těšit na příchod sv. Mikuláše, který všechny zmatky vyřeší a svou moudrostí smíří i Brblu s Andělkou, kteří se mezi sebou pořád handrkují, pošťuchují a vymýšlejí na
sebe různé zábavné lumpárničky. Nakonec se všechny přípravy podaří stihnout. Stromeček je nazdobený, dárky zabalené, koledy nacvičené, všichni se mají rádi a usmívají se na sebe a Vánoce opravdu mohou začít. Pohádka díky své tematice i přítomným nebeským bytostem (Mikuláš, čert, Andělka) nabízí ideální propojení s následnou mikulášskou nadílkou.

Vstupenky na tuto akci zakoupíte od 1. listopadu na všech předprodejních místech a na www.sak-studenka.cz. Cena vstupenky je 80 Kč, a to včetně sladké pochoutky pro vaši ratolest.

REZERVACE VSTUPENEK

Místo:
Dělnický dům

Posunout nahoru