Poďme sa zabávať aneb tancovačka s Kortinou

06. červenec 2020 18:00

Pokud máte chuť se na závěr prodlouženého svátečního víkendu trochu rozveselit a zatancovat si v rytmu jak moderních, tak i klasických tanců, pak jste srdečně zváni na rozvernou veselici s populární slovenskou skupinou Kortina.


Tři krásně urostlí mladíci, známí z TV Šlágr a z populárních Pesniček z kasína vás jistě nenechají chladnými a vzbudí ve vás neodolatelnou chuť a touhu pěkně to na parketu rozjet a rozproudit. Zazní známé slovenské i české taneční hity, které si s chutí spolu se zpěváky i zapějete. Samozřejmě nebude chybět ani populární Mexické dievča, skladba, která Kortinu snad nejvíc proslavila.
Srdečně vás všechny zveme dne 6. července na 18:00 hod. do Dělnického domu na parádní tancovačku s touto velmi populární slovenskou skupinou. Tradičně po vystoupení Kortiny nebude chybět ani závěrečná diskotéka pro ty z vás, kteří ještě nebudou společensky unaveni.
Akci pořádá Plamen naděje, z. s., ve spolupráci se SAK Studénka. Vstupné je 100 Kč, můžete jej zakoupit v přeprodeji v Dělnickém domě nebo na Infocentru.

 

Místo:
Dělnický dům
2.května 7

Posunout nahoru