KONCERT BLACK BAND

15. říjen 2021 18:00

Dne 15. 10. se ke Dni seniorů uskuteční koncert skupiny Black Band. Po skončení koncertu následuje diskotéka s DJ Paulem Doctorem.

Kapela Black band vznikla v roce 2001. Tvoří ji čtyři členové – Jana Apolenová zpěvačka, Peter Apolen – saxofon, klarinet, zpěv, Pavel Kurhajec - zpěv, klávesy, kytara a Peter Paulík - kytara. Kapela získala velkou popularitu nejen na Slovensku, ale i v Čechách díky TV Šlágr, se kterou od roku 2013 pravidelně spolupracuje. Po hudební stránce se jedná o všestranné seskupení, které hraje stejně tak dobře lidovky jako moderní taneční a diskotékové rytmy. S kapelou Black Band si rádi připomeneme i staré slovenské šlágry ze 70 a 80 let v modernějším „kabátě“, které tak dobře známe ze slovenského populárního pořadu Repete. Specifikem kapely jsou i melodie s líbivými chorvatskými rytmy. Mezi takové nejpopulárnější patří Srdce dokořán a Náděj v srdci .

Vstupenky jsou k zakoupení  ZDE nebo na prodejních místech - kancelář v Dělnickém domě a Informační centrum Studénka. Cena vstupenky 150 Kč. 

Místo:
Dělnický dům

Posunout nahoru