XXV. MĚSTSKÝ PLES - ZRUŠENO!

11. únor 2022 19:30

ZRUŠENO!

Vzhledem k podmínkám, které pro pořádání plesů platí, jsme bohužel nuceni i letošní Městský ples zrušit.

Vstupné, které jste zaplatili on-line vám bude automaticky vráceno na účet během příštího týdne. Vstupenky zakoupené v hotovosti bude možné od 17. 1.  vrátit na místě, kde jste je zakoupili (na Informačním centru Studénka nebo v kanceláři kultury v Dělnickém domě) v jejich otevírací době.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na jiných kulturních a společenských akcích. 

Máte rádi kouzla, tajemno a magii? V tomto duchu se ponese již XXV. ples města Studénky, který se uskuteční 11. února od 19:30 hod. v Dělnickém domě.

A na co se můžete letos těšit?  Do Studénky opět zavítá se svým pestrým repertoárem již známá kapela Rivieras Show Band

Hlavním hostem bude zpěvák Dalibor Janda, jeden z nejznámějších zpěváků české pop music. V letech 1986-1988 se stal Zlatým slavíkem třikrát v řadě. Dalibor Janda se proslavil slavnými hity Hurikán, Kde jsi?, Padá hvězda, Hráli jsme kličkovanou, Žít jako kaskadér aj. Na české hudební scéně se objevil až koncem 70. let a Daliborova popularita velmi rychle stoupala. Společně s ním vystoupí dcera Jiřina Anna Jandová v doprovodu kytaristy kapely Prototyp.

Dále na vás čeká kouzelnická show, o kterou se postará kouzelník Tomasiano  (můžete znát ze soutěže Československo má talent).

O další vystoupení se postará akrobat David Pargáč. Jeho handstand představení na artistických židlích je plné napětí a adrenalinu.O zábavu v prostorách kavárny se i letos postará DJ SRP z rádia Helax a celým večerem vás bude provázet Jiří Kubza.

Na plese samozřejmě nebude chybět bohatá tombola, fotokoutek a magické zrcadlové živé sochy RAGtime.

Ples bude uskutečněn dle aktuálního vládního opatření.

Vstupenky jsou k zakoupení ZDE nebo na  prodejních místech (Informační centrum Studénka a kancelář kultury v Dělnickém domě), cena vstupenky je  280 Kč.

Místo:
Dělnický dům

Posunout nahoru