POPELČIN OŘÍŠEK

Takže milé ženy, slečny, dámy, ruku na srdce, která z nás si někdy tajně v koutku duše nepřála stát se aspoň na chvíli Popelkou?

Každá a která ne, tak si to doposud nepřiznala. Nemusí to být oříšky s lukem, kamizolou a svatebními šaty a princem na bílém koni (no i když…:-), ale třeba by nám stačil jen jeden oříšek v podobě jednoho dne, kdybychom si mohly vybrat to, co se nám líbí, vyzkoušet si to, na co běžně nemáme odvahu a zkombinovat možné s nemožným tak, abychom se samy cítily dobře a užily si jen tak svůj den plný módy.

Pokud Vás toto láká, máme pro vás příležitost. Přihlaste se do naší soutěže Popelčin oříšek 2017, která se uskuteční v rámci akce Fashion show aneb Ženy v akci v pátek 24. listopadu od 19:00 hod.

A v čem bude soutěž spočívat?

Určitě znáte oblíbený televizní pořad, kdy mezi sebou soutěží jednotlivé Popelky o nejpovedenější model a o přízeň věhlasného stylisty? My se touto soutěží inspirovali. Takže tři z vás dostanou příležitosti si tento pořad vyzkoušet na vlastní kůži, jen v našem podání. Princip bude ovšem podobný. Obchod s módou, téma, na které máte sestavit outfit a soutěž o přízeň diváků a stylisty. A kdo bude Vaše modely posuzovat? No člověk nejpovolanější. Uznávaný stylista Filip Vaněk!!! Jdete s námi do toho? Pokud ano, přihlaste se na mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zašlete nám Vaše jméno, kontaktní údaje a malý příběh o tom, proč si chcete Popelčin oříšek vyzkoušet a proč bychom měli vybrat právě Vás, a to do 10. listopadu 2017.

Takže dámy, odvahu a jdeme na to. Těšíme se na Vás společně s Filipem Vaňkem.

Posunout nahoru