CO BUDE DÁL?

Vážení příznivci kultury, vláda 14. dubna zveřejnila harmonogram uvolnění podnikatelských a dalších činností, který se týká také nás. Pro kulturní část naší organizace byla nejzásadnější 5. etapa, kdy měly být od 8. června povoleny kulturní a společenské akce do 50 osob. 23. dubna vláda tato opatřeni o 14 dní urychlila na 25. května. V jakém počtu se akce budou pořádat, nevíme, jelikož došlo k další změně, kdy počty budou časem upřesněny. Uvidíme, jaké další kroky vláda vylosuje z klobouku v následujících dnech a týdnech. Níže jsou aktuální informace:

Od začátku vyhlášení nouzového stavu jsme byli nuceni zrušit, nebo přesunout námi pořádané akce. Veškeré pohádky pro děti a promítání v Dělnickém domě byly zrušeny. Divadelní představení Dva nahatý chlapi, které se mělo uskutečnit 31.3., bylo přesunuto na nový termín 4.9.2020 od 19. hodin. Na konci května mělo proběhnout další divadelní představení Cavewoman. I zde došlo k přesunu na podzim. Na příběhy jeskyní ženy se můžete těšit 8.10.2020.

Co dělat v případě, že jste již na daná představení vstupenky zakoupili?

- Vstupenky zůstávají nadále platné, můžete je tak využít na nový termín.
- Pokud Vám nevyhovuje náhradní termín, můžete vstupenky vrátit.

Jak postupovat v případě vrácení vstupného:

- Zakoupené vstupenky můžete vrátit osobně v provozních hodinách kanceláří Dělnického domu. Vstupenku musíte mít fyzicky u sebe (pokud jste zakoupili osobně), nebo v mobilním zařízení.
- Zakoupené vstupenky nám můžete zaslat mailem. Pokud máte vstupenky fyzicky, nafoťte nám je. Pokud jste vstupenky pořizovali přes rezervační systém, stačí nám přeposlat mail se vstupenkami. Vždy do mailu napište číslo účtu, na který chcete peníze vrátit.
- Vstupenky a číslo účtu posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzy:

Bohužel, také zbývající lekce kurzů byly zrušeny. Všem se budou vracet peníze za neuskutečněné lekce. PROSÍME ty, kteří vstupné zakoupili osobně, aby kontaktovali paní Podstavkovou na tel.: 606 881 685 a domluvili se na dalším postupu.

!!!ZAŽÁDAT O VRÁCENÍ VSTUPNÉHO BUDE MOŽNÉ DO 15.ČERVNA!!! KANCELÁŘE V DĚLNICKÉM DOMĚ BUDOU OTEVŘENY OD 4. KVĚTNA PODLE STANDARNÍCH PROVOZNÍCH HODIN.

Co bude dál. Bohužel, ani v květnu nemůžeme pořádat žádné akce a v červnu jsem limitování počtem návštěvníků. Z tohoto důvodu jsme plánovali přesun Dne města na začátek září, kdy jsme již kontaktovali náhradní vystupující. Bohužel, rada města přesun akce neschválila. V současné době uvažujeme, jaký program bychom Vám v červnu mohli nabídnout a také na jakém místě, abychom dokázali zajistit maximální počet návštěvníků. Uvažujeme o doprovodném programu u sportovního centra, nebo na zahradě u Rodinného centra.
Momentálně můžeme jen hádat, jak budou vypadat letní akce, ale pevně věříme, že nastavená omezení budou postupně uvolňována. Doufejme, že v květnu již budeme vědět více o tom, jak bude letošní léto vypadat. Tak snad brzy na viděnou.

Od 27. dubna otevírá Městská knihovna na sídlišti v omezeném režimu:

– Do knihovny vstupujte pouze se zakrytým nosem a ústy v maximálním počtu 5 osob.
– Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci na ruce.
– V prostorech knihovny se zdržujte v minimálních rozestupech 2 m na nezbytně nutnou dobu.
– Provoz knihovny je omezen pouze na výpůjční služby pro registrované čtenáře.
– Půjčovní doba od 8:00 do 10:00 hodin je vymezena pouze pro seniory od 65 let.
Knihovna na zámku otevírá 4. května.

Vagonářské muzeum otevře pro své návštěvníky 11. května. O hygienických omezeních, které bude nutné v muzeu dodržovat, Vás budeme informovat.

 

Posunout nahoru