PILATES

Pilates je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání.

Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů, stabilizaci těla a mobilizaci kloubů. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla.Tento přístup ke cvičení je mimořádně efektivní, ale zároveň náročný na detaily a procítění pohybu.

O lektorce: Skupinové lekce vede od roku 2010. Ze začátku se věnovala posilovacím dynamickým lekcím, Dance Aerobicu, Step Aerobiku, Bosu aj, v posledních letech se věnuje především lekcím Pilates, kurz instruktor Pilates absolvovala v MyFit , v Brně, u Mgr. Lenky Velínské.
Volný čas tráví s rodinou a přáteli, ráda běhá a občas vyběhne i nějaký ten běžecký závod. Všeobecně pohyb považuje za skvělý vypínač hlavy :)

LEKCE PILATES PRO VÁS NOVĚ OD ŘÍJNA OTEVÍRÁ RODINNÉ CENTRUM - každý čtvrtek od 17:00-18:00 a od 18:00-19:00. Možné přihlášení přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Posunout nahoru