Knihovny

Upozorňujeme čtenáře, že v knihovně na sídlišti dočasně nefunguje pevná linka. V případě potřeby volejte 720 182 769.Knihovna na zámku bude uzavřená od 4. 7. do 8. 7. 2022.

Knihovna na sídlišti bude uzavřená od 25. 7. do 29. 7. 2022.Upozorňujeme čtenáře, že během letních prázdnín bude zkrácená otevírací doba knihovny na sídlišti v pátek jen do 12 hodin. Ostatní dny zůstávají beze změny.Nejdůležitější informace pro čtenáře: 

  • Aplikace eReading nadále nebude funkční, její podporu ukončujeme k  28. 6. 2022
  • Není potřeba se znovu registrovat. Když se uživatelé přihlásí do nové aplikace, naleznou tam stejné e-knihy jako dříve v aplikaci eReading.  Přihlašovací údaje zůstávají stejné jako v aplikaci eReading.

Číst dál...

Ředitel SAK Studénka, příspěvkové organizace, přijme zaměstnance na pozici knihovník/knihovnice,

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Předpokládaný termín nástupu: 1. října 2022 nebo dohodou

Číst dál...

Přijďte se podívat na výstavu a hlasovat o absolutním vítězi fotografické soutěže. Hlasovat můžete od 2. května do 30. září v Městské knihovně Studénka.Dětská čtenářská výzva začíná 1. března a bude probíhat do 31. října. Potkáte se s 10 úkoly, které budou spojené s knihou a její četbou. Přihlásit se můžou všechny děti i bez registrace. Vyhlášení proběhne na Dni pro dětskou knihu, a to v sobotu 27. listopadu. U čtenářské výzvy vás čeká po přečtení 3 a 6 knih drobná odměna. Po jejím dokončení bude odměna bohatější.
PDF verze pro stažení a tisk

 Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.

Posunout nahoru