Aktuality knihoven

Zveme Vás na přednášku MUDr. Pavla Hanzelky v pondělí 23. dubna v 17 hodin do knihovny na sídlišti. Vstupné 30 Kč.
Zveme Vás na výstavu v knihovně na sídlišti v půjčovních hodinách.
Městská knihovna Studénka vyhlašuje soutěž pro děti Hledáme hvězdného čtenáře. Úkolem účastníka soutěže bude přečíst do nejvíce knih v období od března do listopadu 2018. Za každou přečtenou knihu získá čtenář hvězdičku do své hrací karty.

Číst dál...

V Městské knihovně Studénka si můžete vybrat z následujících titulů:

Číst dál...

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.
Městská knihovna nabízí novou službu, obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie, a to i atypických rozměrů, která je určena nejen pro žáky a studenty, ale pro všechny zájemce. Vaše publikace zabalíme do 24 hodin nebo na počkání, o čemž rozhoduje knihovnice. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 5 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 10 Kč.
Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru