Aktuality z knihovny

Vernisáž výstavy prací žáků 2. stupně ZŠ Františka kardinála Tomáška

Od 5. října do 22. prosince vystavují v knihovně na sídlišti své výtvarné práce žáci 2. stupně ZŠ Františka kardinála Tomáška. Slavnostní vernisáž se koná ve středu 4. října v 17:00 hod.

Lovec záhad Arnošt Vašíček

Zveme vás na besedu s „lovcem záhad”, spisovatelem Arnoštem Vašíčkem, která se koná v knihovně na sídlišti v úterý 3. října v 17:00 hod. Vstupné je 60/40 Kč.

Seniorský klub

Od září opět startuje Seniorský klub v knihovně. Přijďte nás navštívit!

Knihovna na sídlišti se vrací ke své obvyklé otevírací době

Od 1. září se knihovna na sídlišti vrací ke své obvyklé otevírací době. Máme tedy opět otevřeno i v pátky odpoledne od 13:00 do 17:00 hod.

Výstava Architektura českých knihoven prodloužena do konce září

Výstavu o zajímavých českých knihovnách můžete zhlédnout v knihovně na sídlišti v hodinách určených veřejnosti od 1. června do 31. srpna.

Čtenářská výzva 2023 pro dospělé čtenáře

Výzva trvá od 1. března do 31. října a během těchto 8 měsíců přečtěte 15 knih podle předem daných kritérií. Formulář si můžete vyzvednout v knihovně.

Lovci perel

Jedná se soutěž pro děti, která odstartuje 1. března a bude ukončená 31. října , vyhodnocení proběhne koncem listopadu na Den pro dětskou knihu. Účastník mladší kategorie musí za toto období přečíst minimálně10 knih,...

Půjčujeme e-knihy – POZOR ZMĚNA

Aplikace eReading nadále nebude funkční, její podporu ukončujeme k 28. 6. 2022 . Není potřeba se znovu registrovat. Když se uživatelé přihlásí do nové aplikace, naleznou tam stejné e-knihy jako dříve v aplikaci...