Aktuality knihoven

Nenechte si ujít přednášku Radoslava Čížka, která se koná v úterý 22. října v knihovně na sídlišti. Vstupné 40 KčVýstava „Nesmíme zapomenout: Jan Opletal a další oběti listopadu 1939“ připomíná události podzimu 1939, postavu Jana Opletala a perzekuci 1 200 studentů v německém koncentračním táboře Sachsenhausen.
Výstava potrvá od 1. října do 1. prosince v knihovně na sídlišti.Městská knihovna Studénka vyhlašuje 2. ročník soutěže pro děti Hledáme hvězdného čtenáře.

Číst dál...

Upozorňujeme čtenáře, že knihovna přešla na nový knihovnický program. Z tohoto důvodu na webových stránkách NEFUNGUJE položka ČTENÁŘSKÉ KONTO. Pokud si knihy chcete prodloužit sami, použijte čtenářské konto přes ON-LINE KATALOG.

Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.

Městská knihovna nabízí novou službu, obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie, a to i atypických rozměrů, která je určena nejen pro žáky a studenty, ale pro všechny zájemce. Vaše publikace zabalíme do 24 hodin nebo na počkání, o čemž rozhoduje knihovnice. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 5 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 10 Kč.

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru