Aktuality knihoven

Milé děti,

jak některé z vás vědí, každý rok se setkáváme v březnu v knihovně o něco víc než normálně. Navštěvujete nás s paní učitelkou na našich besedách o knihovně, o české literatuře a naše kolegyně vás seznamuje s dobrodružstvím nejen v knihovně, ale i v literatuře a přibližuje vám některé spisovatele nejen z naší republiky, ale i ze zahraničí.

Číst dál...

Vážení čtenáři,

od úterý 16. února je v knihovně na zámku zpřístupněné výdejní okénko.

Číst dál...

Upozorňujeme zájemce o nákup knih z portálu Kniha z knihovny, že naše knihovna zatím nebude knihy objednávat.Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.

Městská knihovna nabízí službu obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie. Vaše publikace zabalíme i na počkání, pokud to provoz v knihovně umožní, nejpozději však do 2 dnů. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 10 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 20 Kč.Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru