Aktuality knihoven

Veřejné i soukromé společenské akce se mohou konat s limitem účastníků 2 000 osob venku a 1 000 osob uvnitř, pokud všichni přítomní při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:

Číst dál...

MAP II ORP Bílovec organizuje přednášku s Mgr. Jiřím Haldou, která se uskuteční ve velkém sále Dělnického domu v pondělí 20. září od 16:00 do 18:00 hod. Tato přednáška je spolufinancována Evropskou unií a vstup je ZDARMA.

Jsme velice rádi, že můžeme být součástí při realizaci přednášky s významným speciálním pedagogem, rodinným terapeutem a autorem knih.Zveme vás na přednášku MUDr. Pavla Hanzelky, která se koná v pondělí 20. září v 17:00 hod. v knihovně na sídlišti. Vstupné je 40 Kč.Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.

Městská knihovna nabízí službu obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie. Vaše publikace zabalíme i na počkání, pokud to provoz v knihovně umožní, nejpozději však do 2 dnů. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 10 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 20 Kč.Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru