Aktuality knihoven

Od pondělí 7. prosince opět fungují obě knihovny ve své běžné půjčovní době.Upozorňujeme zájemce o nákup knih z portálu Kniha z knihovny, že naše knihovna do vánočních svátků nebude knihy objednávat.Vážení čtenáři,

od pondělí 23. listopadu 2020 budou v knihovnách zpřístupněna výdejní okénka.
Objednávky a rezervace knih:

Číst dál...

Od 10. září 2020 do 31. ledna 2021 můžete v knihovně na sídlišti v hodinách určených veřejnosti zhlédnout prodejní výstavu obrazů Šárky Osmánkové.Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.

Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.

Městská knihovna nabízí službu obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie. Vaše publikace zabalíme i na počkání, pokud to provoz v knihovně umožní, nejpozději však do 2 dnů. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 10 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 20 Kč.Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru