Aktuality knihoven

čtvrtek 14. února, 17:00–18:00 hod., knihovna-sídliště, vstup zdarma

Dnešním dnem byl zahájen předprodej na besedu se známým moderátorem Karlem Voříškem, kterou si pro Vás připravila městská knihovna.

Číst dál...

Upozorňujeme čtenáře, že knihovna přešla na nový knihovnický program. Z tohoto důvodu na webových stránkách NEFUNGUJE položka ČTENÁŘSKÉ KONTO. Pokud si knihy chcete prodloužit sami, použijte čtenářské konto přes ON-LINE KATALOG.
Dne 25. května 2018 vstoupilo v platnost nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, o ochraně osobních údajů. Podrobnosti jsou uvedeny v knihovním řádu.
Městská knihovna Studénka zahajuje od 06.02.2017 půjčování stolních (deskových) her.
Městská knihovna nabízí novou službu, obalování knih, učebnic a sešitů do průhledné knihovnické fólie, a to i atypických rozměrů, která je určena nejen pro žáky a studenty, ale pro všechny zájemce. Vaše publikace zabalíme do 24 hodin nebo na počkání, o čemž rozhoduje knihovnice. Službu můžete využít v hodinách určených veřejnosti. Cena formátu A5 je 5 Kč, cena formátu A4 a atypických rozměrů je 10 Kč.
Potěšte své blízké dárkovým poukazem na čtenářský průkaz s registrací na 12 měsíců. Čtenářský průkaz platí pro obě knihovny, tj. hlavní knihovnu na adrese Arm. gen. L. Svobody 760 a pro pobočku na zámku.

Číst dál...

Postrádáte nějakou knihu u nás v knihovně a myslíte si, že bychom ji měli mít? Pošlete svůj tip na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posunout nahoru