Aktuality z kultury

První adventní neděle patří bezesporu ve Studénce rozsvícení vánočního stromu. Zveme vás na náměstí Republiky 27. listopadu od 16:00 hodin začíná program s Čertíkem Breptíkem, který potěší každé malé i velké dítě, následuje vystoupení ZUŠ Studénka se kterou si můžete zazpívat koledy a na závěr nesmí chybět andělské rozsvícení vánočního stromu. 

Během akce bude pro děti připraveno tvoření, andělská pošta Ježískovi, pro velké svařák a jiné chutné občerstvení.

 

Tak dorazte, my už se na vás moc těšímeNabízíme k pronájmu prostory bývalé kanceláře a menšího studia po TV Odra formou sdílené kanceláře.

Kancelář se nachází v Dělnickém domě, může sloužit ke krátkodobému využití například pro začínající podnikatele, studenty, osoby využívající home office či ostatním zájemcům, kteří potřebují využít kancelář nárazově.

Číst dál...

foto debata

ZÁZNAM PŘEDVOLEBNÍ DEBATY NALEZNETE ZDERegistrace na níže uvedené kurzy bude spuštěna 15.8.2022.

- CVIČENÍ NA PÁTEŘ, KLOUBY A POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA

- KALANETIKA

- REKONDIČNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY

Registrovat se můžete on-line nebo osobně v Dělnickém domě a Knihovně na sídlišti.Protože nám opět počasí (dle všech předpovědí) ani dnes nebude přát a s největší pravděpodobností bude pršet, dnešní promítání letního kina PŘESOUVÁME na srpen.

Tam jsme zablokovali rovnou dva termíny! Do třetice to MUSÍ klapnout!!!!!

Zítřejší ROCKOTÉKA 100% bude. V případě, že bude pršet, přemístíme ji do Dělnického domu!Jistě jste již slyšeli o takzvaných univerzitách třetího věku. Toto vzdělávání je v posledních 15 letech mezi starší generací velmi oblíbené.

Nabízíme vám možnost spolu s Britským institutem absolvovat takovou univerzitu i u nás ve Studénce. Zahájení studia by bylo v říjnu tohoto roku a výuka by probíhala v přísálí Dělnického domu ve Studénce pro cca 20 osob.

Vzdělávání je určeno lidem starším 55 let. Podmínkou pro studium je středoškolské vzdělání. Kapacita je cca 20 osob.

Pokud máte o studium zájem, bližší informace a dotazník naleznete ZDE.

 Zapojte se do Prázdninové sportovní výzvy, splňte během letních prázdnin stanovené sportovní úkoly a vyhrajte 😊

Po splnění úkolů budete zařazeni do slosování o ceny!

Více informací Prázdninová sportovní výzva s QRBohužel zpěvák Lipo, který měl na našem hudebním týdnu vystoupit onemocněl.

Ale nebojte se, sehnali jsme skvělou náhradu v podobě mladé kapely NEMINEM! Přijďte se na tuto bílovecko-ostravskou partičku, která vznikla před necelým rokem podívat!

Zábava, tanec, spousta dobré nálady a veselé hudby vás čeká a nemine! NEMINEM začíná v 17:00 hod.Z důvodu nemoci je středeční koncert PAVLA NOVÁKA nahrazen koncertem skupiny MOTÝL band, kterou můžete znát z TV ŠLÁGR. Zazní mnoho českých i světových hitů, ale kapela nezapomíná ani na dechovky. Vystoupení začíná v 17:00 hod. na prostranství před zimním stadionem. POŘÁDÁME PRAVIDELNÉ ZÁJEZDY DO NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO V OSTRAVĚ.

Novým zájemcům nabízíme vyřízení předplatného na sezónu 2022/2023.

Bližší informace získáte ZDE nebo na tel. 606 881 685.

PlakátPosunout nahoru