Aktuality z kultury

Vzhledem k podmínkám, které pro pořádání plesů platí, jsme bohužel nuceni i letošní Městský ples zrušit.

Vstupné, které jste zaplatili on-line vám bude automaticky vráceno na účet během příštího týdne. Vstupenky zakoupené v hotovosti bude možné od 17. 1.  vrátit na místě, kde jste je zakoupili (na Informačním centru Studénka nebo v kanceláři kultury v Dělnickém domě) v jejich otevírací době.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na jiných kulturních a společenských akcích. 

 Od dnešního dne se můžete přihlašovat do následujících kurzů:

CVIČENÍ NA PÁTEŘ, KLOUBY A POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA

REKONDIČNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY I.

REKONDIČNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY II.

 

Více informací ke kurzům ZDE

Zaplatit můžete:

- osobně v kanceláři SAK Studénka v Dělnickém domě (ÚT a ČT: 9:00-15:00) a v Městské knihovně na sídlišti v půjčovní době.

- bankovním převodem při online rezervaciRegistrace do kurzů CVIČENÍ NA PÁTEŘ, KLOUBY A POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA a REKONDIČNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY bude bude spuštěna 3. ledna 2022.Máte rádi kouzla, tajemno a magii? V tomto duchu se ponese již XXV. ples města Studénky, který se uskuteční 11. února od 19:30 hod. v Dělnickém domě.

Vstupenky jsou k zakoupení ZDE nebo na  prodejních místech (Informační centrum Studénka a kancelář kultury v Dělnickém domě), cena vstupenky je  280 Kč.Máme nové kurzy

Přihlašovat se můžete na:

KALANETIKA 

CVIČENÍ NA PÁTEŘ, KLOUBY A POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA 

REKONDIČNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY 

 

Registrace a platba v hotovosti je možná v Dělnickém domě každé úterý a čtvrtek od 9:00-15:00 a v Městské knihovně na sídlišti v provozní době.

Při registraci on-line musíte v sekci "můj účet" vyplnit "studenta". Jakmile budete mít vyplněné údaje o studentovi (své jméno nebo jméno koho přihlašujete) zapište jej do požadovaného kurzu.DNEŠNÍ UKONČENÍ LÉTA SE PŘESOUVÁ DO DĚLNICKÉHO DOMU. TĚŠÍME SE NA VÁS!Již druhý měsíc pomáhají pracovníci kultury občanům Studénky s registrací k očkování proti Covid-19. Pokud je vám více než 70 let a potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Leták k registraciI když nemůžeme dělat svou práci, vždy si nějakou najdeme. Tento a příští týden se naši zaměstnanci zapojili jako dobrovolníci do pomoci Charitě Studénka a rozvážejí seniorům obědy.Dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY jsou až do 20.11. ZRUŠENY všechny kulturní akce. O náhradních termínech Vás budeme informovat.

Veškeré kurzy probíhající v Dělnickém domě a Rodinném centru jsou do 20.listopadu 2020 POZASTAVENY. Všechny lekce budou nahrazeny počátkem roku 2021.

UZAVŘENO je také Vagonářské muzeum a knihovny.Dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 30. září 2020 č. 958 o přijetí krizového opatření, se dne 16.10.2020 musí zrušit DEN SENIORŮ. 

O náhradním termínu Vás budeme informovat!Posunout nahoru