PIDIŠKOLKA

„Máte malé dítě a potřebujete si v poklidu zařídit nějaké záležitosti na úřadě, u lékaře, zajít si nakoupit, ke kadeřníkovi, dát si dobrou kávu s kamarádkou anebo jen tak si odpočinout? Chystá se Vaše děťátko v blízké budoucnosti do mateřské školky, ale nevíte jak odloučení od maminky či tatínka zvládne?“ Možná máme pro Vás řešení, ať už je Váš důvod jakýkoliv.

Pidiškolka
- je určena především pro děti od 2 – 4 let
- nenabízíme jen klasické hlídání a volnou hru vašeho děťátka. V pidiškolce nabídneme dětem v průběhu dne zároveň i řízené činnosti zaměřené na jeho přirozený rozvoj.
- Podpoříme společně rozvoj hrubé i jemné motoriky. K tomu nám poslouží široké spektrum pomůcek a činností. Výjimkou nebude ani podpora přirozeného tvořivého potenciálu děťátka.
- Vedené činnosti jsou doprovázeny říkankami a písničkami.
- V pidiškolce jsou děti vedeny k osvojování základních pravidel chování, mezilidských vztahů a hygienických návyků.
- Nabízí individuální a respektující přístup k Vašemu děťátku. Proto i poměr dospělých a dětí je 5-6 dětí na jednu dospělou osobu

Režim v pidiškolce:
Provozní doba: středa, čtvrtek a pátek 8:00 – 12:00 hod. (pouze v případě zájmu)
Od 8:00 – 8:30hod. – probíhá předání dítěte od rodiče
Od 8:00 – 9:00 hod. – prostor pro volnou hru dítěte. Děti si mají možnost samy vybrat dle toho co je nejvíce zajímá a baví. Lektorka je jim k tomu nápomocná.
Od 9:00 – 10:15 hod. – společná svačinka a následně řízené činnosti zaměřené na podporu psychomotorického vývoje děťátka
10:15 – 11:15 – pobyt venku (hřiště, procházka)
11:15 – 12:00 – volná hra dítěte
Od 11:30 – 12:00 – přebírání dítěte rodičem

Program daného dne se uzpůsobuje rozpoložením dětí, jejich potřebám a také počasí (pobyt venku).
V případě potřeby je pro spokojenost děťátka možný individuální adaptační program (rodič může nějaký čas strávit s námi).

Přihlášení:
První přihlášení přes rezervační systém webooker a pak u dané lektorky. Platba proběhne v hotovosti v den předání dítěte. Cena od 8:00-12:00 hodin je 280,-/ dítě. V případě zakoupení „permanentky“ 10 vstupů do PIDIŠKOLKY je cena 250,-/jeden den. Cena permanentky 2500,-

Posunout nahoru